učící věž - pro děti
učící věž - pro dětiUčící Věž


Pomůcka pro zvídavé děti

Jedná se o stoličku s ohrádkou, na kterou si dítě může vlézt a jeho ruce jsou tak v úrovni dospělého člověka a pracovní desky. To dítěti umožňuje zapojit se do každodenních činností, které děláte jak už u kuchyňské linky, stolu, případně u pracovního pongu, apod. Nejčastěji ji využijete při přípravě jídla. Místo toho, aby Vám dítě stálo za zády a brečelo, tak mu přistavíte učící věž a hned je šťastné, že vše vidí a může Vám pomáhat. Do přípravy jídla i jiných činností ho aktivně zapojujete, což ho baví. Můžete ji využít  doslova i jako rozhlednu. Pokud se Vaše dítě rádo dívá ven na auta, tak mu ji můžete přistavit k zavřenému oknu a ono se tak může dívat bezpečně z okna, které je jinak moc vysoko a nemá tak šanci se bez pomoci z okna podívat.

Činností, kde učící věž můžete využít je mnoho. Od vaření, přes různé práce na stole až po pomoc tatínkovi v dílně. Důležité je dávat pozor na nebezpečné předměty, především ostré a špičaté (nože, jehly, nůžky apod.). Také na věci, které mohu způsobit popáleniny (různé tavné pistole, plynové hořáky, sporáky a trouby, ale i varnou konvici s vroucí vodou a v neposlední řadě i na různé chemikálie (to platí především v dílně).

Učící věž se skládá z plošiny, na které dítě stojí, schůdků po kterých se na ni dostane a z ohrádky okolo foto zdeMateriál: Masivní buk                                                        Výška: 90 cm

Povrch: Omyvatelný                                                          Šířka: 38 cm

Barva: Bezbarvý nebo barevný hnědý vosk                      Hloubka: 48 cm

Nostnost: 100 kg                                                               Váha: 9,5 kg


Český výrobek

Vyžaduje montáž


Dvě barevné provedení lak vyhovuje normě EN 71.3 pro dětské hračky.Stabilita

Je zajištěna samotnou konstrukcí s postranními vzpěrami.
Roste s dítětem

Díky druhé poloze, kterou jednoduchým způsobem sami přestavíte. Dítě jí může používat od chvíle kdy na ní samo vyleze, až do doby kdy zjistí, že už ji nepotřebuje.
Praktické schůdky do domácnosti


 Jednoduchou demontáži kulaté tyče lze získat praktické schůdky s širokým využitím domácnosti.                          Návod k použítí zde

    

 

Varianty barev k objednání

                      Varianta 1:Bezbarvý vosk                                        Varianta 2:Hnědý vosk       Galerie fotek:

Facebook alba    

                      

 


  RSS